הודעה לבעלי האתר

תקופת הניסיון הסתיימה, יש ליצור מנוי דרך ממשק ניהול האתר.
האתר נכנס לרשימת המחיקה ויימחק בקרוב
לחץ כאן אם אינך זוכר את כתובת ממשק ניהול האתר שלך.
חדשות ועדכונים

חדשות ועדכונים

הדמיית שיער לגבריםהדמיית שיער לגבריםגברים רבים סובלים מתופעת התקרחות שנובעת מסיבות שונות ביניהם: גיל, מחלות, תאונות, ניתוחי עבר שהשאירו צלקות, טיפולים קודמים כושלים בשיער ובקרקפת ועוד.
נשירת שיער לגברים ונשיםנשירת שיער לגברים ונשיםהמפרצים מבצבצים בצידי הראש, השערות נושרות לכיור ואתם מבינים שיש כאן בעיה. השיער שתמיד טיפחתם מתחיל לבגוד בכם, ואתם לא רוצים להפסיד במשחק הזה. אם התיאורים האחרונים נשמעים לכם מוכרים, כנראה שאתם סובלים מנשירת שיער, אך במקום להתאבל על היעלמות השיער תוכלו להשתמש בתכשירים לחיזוק סיבי השיער.
התקרחות גברית: יש מה לעשותהתקרחות גברית: יש מה לעשותגברים בני דורנו מתחילים להקריח הרבה לפני אמצע החיים. מדוע התופעה כה נפוצה בישראל? כיצד ניתן לטפל בה ולעצור את ההתקרחות ללא תופעות לוואי?
סוף לקרחת? מאות קירחים הצמיחו שיער מחדשסוף לקרחת? מאות קירחים הצמיחו שיער מחדשהאם תמיסה חדשה תצליח לסייע לסובלים מאובדן שיער? אצל גברים שניסו את התכשיר נרשם גידול במספר שיערות הראש. אבל מומחים מצננים את ההתלהבות: "התוצאות מבטיחות אך ראשוניות בלבד"
מיתוסים על שיער שהגיע הזמן להפסיק להאמין בהםמיתוסים על שיער שהגיע הזמן להפסיק להאמין בהםהאם שמפו יבש יכול להחליף חפיפה, האם קונדישינר יכול לעודד נשירה והאם גזירת קצוות יכולה להגביר את קצב צמיחת השיער? כל התשובות לכל השאלות שמעניינות אותנו
נשירת שיער: כך תמנעו ממנו ליפולנשירת שיער: כך תמנעו ממנו ליפולהשיער לא מפסיק לנשור? יש מה לעשות! תזונה בריאה, פעילות גופנית, הפסקת עישון והפחתת מתחים - כל אלה (ועוד) יעשו אתכם בריאים יותר ויסייעו להפסקת נשירת השיער
נשירת שיער: האם תזונה יכולה למנוע?נשירת שיער: האם תזונה יכולה למנוע?נשירת שיער מושפעת מגורמים שונים ביניהם מצבי לחץ, מחלות וגם חוסרים תזונתיים שונים. מהם החוסרים שמשפיעים ואיך אפשר להימנע ולגרום לשיער להמשיך לצמוח?
נשירת שיער או שיער דליל? יש פתרוןנשירת שיער או שיער דליל? יש פתרוןקיימות שיטות טיפוליות רבות לשיער דליל ולמצבי התקרחות שונים: שימור שיער והצמחתו, החדרת פיגמנט ומילוי שיער דליל מה ההבדל בין השיטות? ומתי מומלץ להשתמש בכל אחת מהן? צרכנות רפואית
מניעת נשירת שיער: 5 מאכלים לשמירה על שיער בריא וחזקמניעת נשירת שיער: 5 מאכלים לשמירה על שיער בריא וחזקנשירת שיער היא תופעה נפוצה שאנשים רבים סובלים ממנה. לפני שפונים לתכשירים כימיים, להלן רשימת מאכלים שיעזרו לכם למנוע נשירת שיער.
נשירת שיער: ההבדל בין נשים וגבריםנשירת שיער: ההבדל בין נשים וגברים

קמים בבוקר ומוצאים שיערות רבות על הכרית? האם אחרי החפיפה אתם נשארים עם גוש שיערות ביד? ובכן, יש מגוון סוגי התקרחות ומגוון סיבות הגורמות לנשירת שיער לכן חשוב לעבור אבחון מקצועי כדי להתאים טיפול יעיל המביא לתוצאות רצויות.

נשירת שיער בגיל ההתבגרות: גורמים וסיבותנשירת שיער בגיל ההתבגרות: גורמים וסיבות

בגיל ההתבגרות עוברים שינויים הורמונליים, רגשיים ופיזיים, שלהם השפעה רבה גם על השיער. נשירת שיער בגיל הזה יכולה להיות זמנית, קבועה או תקופתית ולכן כדאי לעשות בירור מקיף ב"הייר קליניק", כי יש פתרונות!

נשירת שיער והקרחה: למה זה קורה ומה הטיפול?נשירת שיער והקרחה: למה זה קורה ומה הטיפול?

סטרס, תזונה לקויה ותרופות שמשבשות את המאזן בגוף. אלה הן רק חלק מהסיבות שעלולות לגרום לנשירת שיער בגברים ובנשים כאחד. איזה עוד סיבות קיימות ומה אפשר לעשות כדי לעצור את הסחף?

 
תפריט דף הבית טלפון