הודעה לבעלי האתר

תקופת הניסיון הסתיימה, יש ליצור מנוי דרך ממשק ניהול האתר.
האתר נכנס לרשימת המחיקה ויימחק בקרוב
לחץ כאן אם אינך זוכר את כתובת ממשק ניהול האתר שלך.
נשירת שיער לגברים ונשים | איי רולר הפתרון לנשירת שיער כבר כאן

נשירת שיער לגברים ונשים

המפרצים מבצבצים בצידי הראש, השערות נושרות לכיור ואתם מבינים שיש כאן בעיה. השיער שתמיד טיפחתם מתחיל לבגוד בכם, ואתם לא רוצים להפסיד במשחק הזה. אם התיאורים האחרונים נשמעים לכם מוכרים, כנראה שאתם סובלים מנשירת שיער, אך במקום להתאבל על היעלמות השיער תוכלו להשתמש בתכשירים לחיזוק סיבי השיער.

מה זה בעצם שיער?

לפני שנתחיל לדבר על נשירת שיער ועל האמצעים למנוע אותה, נתחיל מלהבין מהו בעצם שיער. השיער הוא סיב עשוי חלבון וצומח מתוך זקיק הנמצא מתחת לעור. נשירת שיער הוא דבר רגיל שמהווה חלק ממחזור החיים של השערות, אך סיבות שונות עלולות לגרום לשיער לנשור בקצב גבוה יותר, ולצמוח בקצב נמוך יותר- כך למעשה נוצרת התקרחות.

מדוע השיער נושר?

נשירת שיער היא תופעה הקיימת בקרב גברים ונשים ונגרמת מסיבות שונות. הגנטיקה משחקת תפקיד חשוב, אך גם שימוש בתכשירי שיער לא בריאים, החלקות וצביעות עלולים לגרום לנשירה. בנוסף, תזונה לא נכונה והיריון עלולים להוות סיבה להתקרחות.
 
בחברה בה אנו חיים יופי הוא פרמטר חשוב לכל אחד ואחת. כיום נשים וגברים משקיעים בשיער שלהם ומטפחים אותו, ואם השיער מתחיל לנשור ולהיות דליל זו סיבה לדאגה. אם אתם עומדים מול המראה, רואים את המפרצים והשיערות שנשארות על המסרק ותוהים מה תוכלו לעשות, בטח תשמחו לשמוע על האפשרות להשתמש במוצרים לחיזוק סיבי השיער.

תכשירים לחיזוק סיבי השיער

כדי לעצור את נשירת השיער או לפחות להאט אותה יש לחזק את סיבי השיער. קיימים תכשירים שונים שבאמצעותם נוכל לעצור את ההתקרחות, בלי התערבות קיצונית. אחד התכשירים האלה נקרא סרום, ומופק משמן ארגן מרוקאי בשילוב ויטמינים ומינרלים שונים. התכשיר מכיל חומר פעיל שמעכב תהליכים שמחלישים את השיער ועל ידי שימוש יומיומי תוכלו להאט את הנשירה.

ערכת פולטן

נשים הסובלות מנשירה יכולות להשתמש בערכת פולטן, הכוללת אמפולות ושמפו המכילים חומר פעיל שחודר לסיב השערה ומגביר את עמידותה. בנוסף, החומר מכיל גם חומר המופק מאצות ים, חומצות אמינו וויטמינים שיוצרים יחד הגנה על הקרקפת.

HNS Complex

המוצר הבא הוא פורמולה המיוצרת על ידי חברת סולגאר, וגם הוא נועד לחיזוק סיבי השיער. הפורמולה מכילה סוג מסוים של גופרית שנקרא מתיל סולפוניל מתאן, ויטמין C, סילקה, חומצות אמינו ואבץ. השילוב בין כל אלה יוצר פורמולה מיוחדת שמספקת חיזוק לסיבי השיער ומאיטה את הנשירה.

 
תפריט דף הבית טלפון