הודעה לבעלי האתר

תקופת הניסיון הסתיימה, יש ליצור מנוי דרך ממשק ניהול האתר.
האתר נכנס לרשימת המחיקה ויימחק בקרוב
לחץ כאן אם אינך זוכר את כתובת ממשק ניהול האתר שלך.
הפתרון להתקרחות | איי רולר שיטה מהפכנית להתגברות על נשירת שיער

הפתרון להתקרחות הגברית

התקרחות גברית אינה בהכרח הרמת ידיים
 

למרות שהאופנה בשנים האחרונות הפכה את הקרחת הגברית ללהיט, ושכל קירח ישר דומה לזמר ידוע או לפוליטיקאי מצליח, עדיין גברים היו מעדיפים שיער מלא. קרחות בכלל הן תופעה שכיחה יותר בקרב גברים, ויותר מ-90% מהגברים הקירחים נושאים את הגן הנפוץ שמדלדל את השיער מגיל מסויים.

מרגע שגבר מתחיל לחשוש שהוא קיבל את הגנים מאביו הקירח מתחילה אצלו ריצה אחרי כל האפשרויות הנמצאות בשוק כדי לחסום את התהליך של אותה התקרחות גברית, או לפחות להקטין אותו למינימום. קודם כל הוא ילמד את כל השיטות להסתרת החורים המבצבצים בקרקפת, מתסרוקות "הלוואה וחיסכון", דרך שימוש בחומרים או קונסילרים מטשטשים ועד שימוש בחלקי פיאות בהרבה מאוד כסף.

 

מה נשאר לעשות אחרי שמפסיקים להדחיק

התקרחות גברית, כאמור, תוקפת הרבה מאוד גברים בגילאים מתקדמים אבל לא יותר מידי. כל בני ה-40 כבר חוששים למראה שלהם ובודקים את עצמם כל בוקר במראה. הרעיון הוא מייד אחרי שמנסים את המסתירים למיניהם להתחיל לנסות בכל זאת לגרום לאזורים הבעייתיים להמשיך ולייצר זקיקי שיערות על מנת למנוע התקרחות גדולה יותר.

מה שעשוי להאט התקרחות גברית הוא ללא ספק עיבוד המקום החלש באופן כזה שזקיקי שיערות ימשיכו ויצמחו בו. לכן הדבר החשוב ביותר הוא עיסוי אמיתי וקבוע של הקרקפת, מה שיזרים למקום דם רב יותר, יפתח זקיקים שנרדמו וייצור משטח פעיל. במקום ידי מעסה שאין לידינו כל יום ובכל שעה, ניתן להשתמש באיי רולר טיפול בנשירת שיער מהפכני , 
המכשיר המצוייד בעשרות זיזים קשיחים אכן מעסה היטב את המקום, מעלים רעלים מהאזור, פותח שבילים חדשים אל תוך הקרקפת ומאפשר החדרה של חומרים טבעיים כך  אפשר יהיה להתגבר על התקרחות גברית, הרבה לפני שמרימים ידיים.לפני ואחרי

אחרי                    לפני 

 

נשירת שיער גברים סיבות

נשירת שיער בקרב גברים לרוב מופיעה בסביבות גיל 40 והלאה, אך לא רק.. קיימות גם תופעות של התקרחות גברית בגיל צעיר יותר ואכן ניתן למנוע זאת ע"י הבנת הגורמים והסיבות לתופעה. מניעת נשירת שיער אצל גברים מתרחשת אם כן, בזיהוי תסמיני הנשירה וביצוע מעקב אחר התקדמות משך הנשירה, זאת בכדי להצליח לתפוס את זה בזמן לפני שזה יתפתח חלילה למצבי התקרחות מביכים יותר. 

סיבות לתופעת נשירת שיער והתקרחות בקרב גברים, הינם בין היתר:

סיבות גנטיות: חלק גדול מהאוכלוסיה מהגברים נושאים עמם ב-DNA נטייה גנטית אשר גורמת לנשירת שיער והתקרחות.

תזונה לקויה: העדפת וצריכת מזונות עתירי שומן ומזונות מהירים על פני מזונות בריאים עלולים לגרום לבעיות של אובדן ונשירת שיער, זאת מפני החסר בויטמינים שהגוף זקוק לו ומזונות אלה אינם מספקים זאת.

דיאטות חריפות: ביצוע דיאטות חריפות ומהירות, הינם הרות אסון לגוף ומכניסות אותו לשוק טוטאלי, דבר אשר בהחלט גורר תופעות של נשירת שיער והתקרחות.


קיימות עוד סיבות לנשירת שיער אשר ניתן בהחלט להימנע מהם, כאשר מבינים אותם ואת דרכי פעולתם.

נשירת שיער גברים טיפול

טיפול בנשירת שיער אצל גברים מהווה אבן דרך בכול הנוגע לבעיות נשירת שיער והתקרחות בקרב גברים צעירים ומבוגרים כאחד. הפתרונות הינם רבים ומגוונים, החל מפתרונות פשוטים ע"י תרופות סבתא לנשירת שיער שונות, דרך טיפול ביתי בעזרת ערכה ייעודית לטיפול בנשירת שיער ועד לטיפולים יחודיים במכוני קוסמטיקה שונים. 
 

בואו לגלות את השיטה המצליחה בעולם לטיפול בנשירת שיער

והצטרפו גם אתם לאלפי לקוחות מרוצים ברחבי הארץ ובעולם
 


ערכה לטיפול בנשירת שיער Iroller

 לרכישה לחצו כאן 

 
 
תפריט דף הבית טלפון