הודעה לבעלי האתר

תקופת הניסיון הסתיימה, יש ליצור מנוי דרך ממשק ניהול האתר.
האתר נכנס לרשימת המחיקה ויימחק בקרוב
לחץ כאן אם אינך זוכר את כתובת ממשק ניהול האתר שלך.
טיפול איכותי וחדשני בתחום נשירת שיער

טיפול איכותי וחדשני בתחום נשירת שיער

I-ROLER - התשובה הטבעית לקרקפת מלאה ובריאה!

 
I-ROLLER הוא מכשיר טבעי ששייך לתחום  רפואה האלטרנטיבית במובן זה שהוא איננו פולשני, הוא עובד על האצת זרימת הדם בקרקפת, אימון שמקנה לה חיוניות, פותח את הנקבוביות הסתומות של זקיקי השיער ומאפשר לשיער לצמוח מחדש באזורים שבהם נראית התקרחות. החומרים הצמחיים שיש למרוח על הקרקפת הם כולם מיצוי טבעי של תמציות צמחים.
 
ברפואה הסינית אין הפרדה בין גוף ונפש, אלא שהיא רואה את גוף האדם כישות אחת של גוף ונפש. מצבי סטרס למשל גורמים לנשירת שיער. גם מתח, עצבים ועוד. ולכן
מכשיר I-roller לא רק גורם להאצת זרימת הדם, פתיחת הנקבוביות של זקיקי השיער ואימון הקרקפת אלא שהוא גם שמרה שלווה ומעניק רוגע, שהם התנאים הראשונים לצמיחת שיער בריאה.
 


I-roller  מכשיר עתיק משודרג לעידן המודרני!

 
עפ"י הרפואה הסינית יש קשר ישיר בין מצבם של האברים הפנימיים, הכליות, הכבד והריאות אל אזור הקרקפת. פעילות של הקרקפת, האצת זרימת הדם ויצירת חיוניות יגרמו לקרקפת להיות דינמית ומכאן גם להצמיח שיער.
כבר לפני אלפי שנים הומצאו הפטישון הקטן ה"מזו רולר " והדרמה רולר" שכלל 7 סיכות ורולר שהכיל עשרות זיזים ויחד בעיסוי קבוע של הקרקפת הצילו מתקרחים ושיער מידלדל.
 
איך עובד ה- I-roller על הקרקפת?
 
I-ROLLER  עשוי משני מסרקים המכילים "פטישונים וזיזים". הם אחראים על אימון הקרקפת המתקבל באמצעות סירוק הלוך ושוב בלי שום לחץ. הם מצליחים "להניע" את עור הקרקפת ולבצע פעילות של האצת זרימת דם וחילוף תאים. בעצם כך, הם מצליחים לפתוח נקבוביות של זקיקי שיער שנסתמו ומשום כך נחשבים לזקיקים מתים שאינם מצליחים להצמיח שיער. כאשר יש זרימת דם בנקבוביות הללו, השיער שוב מתחיל לצמוח.

את האפקט של הסירוק והאימון עם I-roller לא ניתן להשיג עם מסרק או מברשת רגילה משום שהוא בנוי כך שהוא מפעיל לחץ סביר בסירוק על הקרקפת שגורמת לה להיות פעילה ודינמית.
כאשר נקבוביות זקיקי השיער נפתחים- אז מורחים ומעסים על הקרקפת את הפורמולות הצמחיות -Dermalook המכילות חומרים המזרזים צמיחה ומעניקים לקרקפת את הויטמינים והמינרלים שהיא זקוקה להם כדי להצמיח שיער במקומות מתקרחים.

המכשיר I-ROLLER והן החומרים השונים, בעיקר החומר היעיל Dermalook גורמים לצמיחת שיער, לקרקפת בריאה ותוך כמה שבועות רואים כבר תוצאות מוכחות. במקומות שהתקרחו יש צמיחה של השיער וכולו נראה יותר בריא, חיוני ושופע. מה שמוכיח כי יש קשר ישיר בין זרימת הדם בקרקפת ובין התקרחות גברית בפרט והתקרחות בכלל.
 


 

חזרה לדף הבית
נשירת שיער

 

 
תפריט דף הבית טלפון