הודעה לבעלי האתר

תקופת הניסיון הסתיימה, יש ליצור מנוי דרך ממשק ניהול האתר.
האתר נכנס לרשימת המחיקה ויימחק בקרוב
לחץ כאן אם אינך זוכר את כתובת ממשק ניהול האתר שלך.
סיבות וטיפים לטיפול בנשירת שיער

סיבות וטיפים לטיפול בנשירת שיער

סיבות וטיפים לטיפול בנשירת שיער

 
 

כאמור ה- I-ROLLER  עובד בשני שלבים:

שלב ראשון-  אימון הקרקפת, פתיחת סתימות בנקבוביות זקיקי השיער, האצת זרימת הדם, הנעת התאים, יצירת פעילות חיה של תאי הדם.
שלב שני-  החדרת חומרים טבעיים הידועים כמזרזי צמיחה. אלה מתחברים אל הזקיקים הפתוחים, חודרים פנימה וגורמים להתחדשות התאים המתים ומאידך- לצמיחת שיער חדש גם במקומות שיש בהם מפרצים או קרחות.
הפעילות עם ה- I-ROLLER  מעודדת את צמיחת השיער גם במקומות שיש בהם כבר תאים מתים, עוזרת להם לצמוח ולהבריא וגורמת לקרקפת כולה לתפקד בצרוה יותר מואצת.
 

מה אתם צריכים לעשות לגבי נשירת שיער?
הכנת הקרקפת- לפני שמשתמשים עם  I-ROLLER יש לחפוף את הראש עם שמפו בלי חומרים כימיים, טבעי לחלוטין.
קרקפת נקייה תאפשר פתיחת זקיקי השיער המתים וגם החדרה ישירה ונוחה של תכשיר הצמחים הטבעי.
 
שימוש במכשיר- יש לסרק את הקרקפת עם I-ROLLER  במשך 15 דקות. אסור ללחוץ, לא צריך להפעיל כוח, פשוט לסרק כמו שאתם מברישים את השיער, האביזר כבר עושה את פעולת פתיחת הנקבוביות לבד, זרימת הדם מואצת, הנקבוביות פתוחות ונקיות.
 
החדרת תכשיר הצמחים- אחרי שאימנתם את הקרקפת במשך 15 דקות, בעצם כעת היא מוכנה לקלוט כל חומר שתחדירו לה. היא במצב של שיא התחדשות ופעילות של תאים וזה בדיוק הזמן להחדיר את תכשיר תערובת הצמחים הטבעית.
יש לרסס כמות נדיבה של תכשיר הצמחים ולאחר מכן לעסות ולהחדיר את החומר פנימה אל הקרקפת.
 
 
ב-48 השעות הראשונות יש לבצע אימון קרקפת עם ה-  I-ROLLER במשך 15 דקות כל יום. לאחר שכבר רואים תוצאות ושיפור בהתקרחות, ניתן לרדת בתדירות האימון.
 
 
הוראות שימוש ברולר
מסרקים את הראש בעזרת רולר המחטים כאשר יש לחזור על הפעולה כ-15 דקות , אין צורך ללחוץ חזק על הרולר הוא עושה אותה פעולה תוך כדי סירוק עדין על מנת לצור חריצים קטנים להטמעת ספריי הצמחים בקרקפת ,לאחר מכן יש לקחת את ספריי תמצית הצמחים הטבעי ולהתיז אותו על הקרקפת תוך כדי עיסוי הקרקפת והחדרת החומרים הטבעיים מעודדי הצמיחה שהספריי מכיל .


*חשוב להשתמש בטיפול רק כאשר הקרקפת נקיה .
*לקבלת תוצאות טובות מומלץ להשתמש בשמפו ללא כימיקלים המכיל חומרים טבעיים כגון שמפו סרקל .בהתחלה רבע שעה - 48 השעות הראשונות מכן (כאשר מתחילים לראות תוצאות) אפשר לרדת ל-3 פעמיים בשבוע ואז לפעמיים בשבוע עד שמגיעים לפעם בשבוע.
חשוב לעבוד על ראש נקי ולהתמיד בטיפול לפי לוח הזמנים שקבעתם. 

 

חזרה לדף הבית
נשירת שיער

 
תפריט דף הבית טלפון