הודעה לבעלי האתר

תקופת הניסיון הסתיימה, יש ליצור מנוי דרך ממשק ניהול האתר.
האתר נכנס לרשימת המחיקה ויימחק בקרוב
לחץ כאן אם אינך זוכר את כתובת ממשק ניהול האתר שלך.
הדמיית שיער לגברים | איי רולר הפתרון לנשירת שיער כבר כאן

הדמיית שיער לגברים

גברים רבים סובלים מתופעת התקרחות שנובעת מסיבות שונות ביניהם: גיל, מחלות, תאונות, ניתוחי עבר שהשאירו צלקות, טיפולים קודמים כושלים בשיער ובקרקפת ועוד. לגברים רבים הדבר אינו מפריע מכל בחינה שהיא, אבל על רבים אחרים התופעה מעיקה ופוגעת, לתחושתם, בתדמיתם. כל זה מוביל לירידה בביטחון העצמי ובאיכות חייהם. גברים אלו מחפשים דרכים לפתור את  הבעיה ואחת מהם מגיעה בדמות של הדמיית שיער. בבסיס הטיפול עומד הרעיון של החדרת פיגמנטים אורגניים מיוחדים וטבעיים שצובעים את האזור המטופל ויוצרים שכבת צבע בעלת מעטה אחיד אשר משתלב היטב עם אזורים בהם קיים שיער. כאשר מבצעים את הפיגמנטציה בצורה טובה ומקצועית לא יהיה ניתן יהיה להבחין בהבדל במראה או במגע בין אזור עם שיער קיים לאזור צבוע.

ביצוע תהליך ההדמייה

תהליך החדרת  השיער הינו מוקפד ומתבצע באמצעות מכשיר אלקטרוני ייחודי שבנוי ממחט זעירה שמחדירה את הצבעים שנבחרו אל השכבה התת עורית של הקרקפת. שכבה זאת נקראת אפידרמיס תחתונה ואין בה כלי דם. כך, שאין סיכוי שייגרם דימום בעת כניסת המחט. הרקמות בשכבה זאת סופגות את הצבע, ובגלל היותן יציבות הוא מסוגל להישמר בהן עד 5 שנים. בעת  התהליך מורחים חומר אלחוש שמטשטש את  התחושות ומונע הרגשת כאבים. הטיפול הינו מהיר וקל. הוא מתבצע במספר פעימות (בין שתיים לארבע) עד להשגת התוצאה והאפקט הרצויים. לאחר תקופה זאת ניתן לחדש את הדמיית שיער לתקופה נוספת. הטיפול יעיל מאוד לגברים בעלי תסורת קצוצה, קצרה או לגברים קרחים. הפיגמנטים מורכבים מחומרים אורגניים צמחיים ומינראליים טבעיים בלבד והם מאושרים לשימוש על ידי רשויות  הבריאות השונות כולל האמריקאיות.

טיפול הדמיית שיער לגברים נותן מענה ייחודי בנסיבות שונות: במקרים בהם הגבר המקריח רוצה להעלים את הקרחת בדרך  הטובה והבטוחה ביותר, ואינו רוצה להתנסות בטיפולי  השתלת שיער שנחשבים למורכבים ויקרים יותר. השיטה נותנת מענה טוב גם לאחר הליכי קעקוע שנעשו בקרקפת, טיפולי שיער והשתלה קודמים וכושלים שגרמו לנזקים, ניסיונות קודמים של הדמיית שיער שלא עלו יפה ואינם נראים טוב ועוד. הדמיית שיער עקב צלקות נעשית רק לאחר שהן הגלידו ורק לאחר שכל  התפרים הוסרו ואין שום פצע פתוח. בנוסף, מוודאים עם המטופל כי  הצלקת אינה גורמת לגירוד, לכאבי מתיחה ועוד. העלמת צלקת תורמת מאוד לאסתטיקה ומורידה מהמטופל רגשי אי נוחות ותסכול. 

חשיבות ביצוע ההדמייה בקליניקה מתמחה

מומלץ לבצע טיפולי הדמיית שיער בקליניקות שמנהליהן הינם בעלי ידע וניסיון רב ומצטבר בתחום. יש צורך לבצע את  החדרת הפיגמנטים בצורה הנכונה והטובה ביותר. רק כך ניתן יהיה להשיג צביעת קרקפת מושלמת שאף תחזיק מעמד זמן רב. קליניקה בעלת מוניטין הינה בעלת תשתית מתאימה שכוללת אנשי מקצוע מוכשרים, ציוד איכותי ומושלם וחומרים ופיגמנטים תקניים ומאושרים לשימוש. יש צורך להחדיר את כמויות הפיגמנטים הנכונות על מנת ליצור מעטה אחיד ומושלם, ובכך מתבטאת מומחיותה.


 
תפריט דף הבית טלפון