הודעה לבעלי האתר

תקופת הניסיון הסתיימה, יש ליצור מנוי דרך ממשק ניהול האתר.
האתר נכנס לרשימת המחיקה ויימחק בקרוב
לחץ כאן אם אינך זוכר את כתובת ממשק ניהול האתר שלך.
נשירת שיער | איי רולר הפתרון לנשירת שיער כבר כאן

לפרטים חייג 03-716-17-16 או שלח את הטופס, וניצור קשר בהקדם 


נשירת שיער

מהן הסיבות ? איך לטפל ? והאם יש תרופה למניעת נשירת שיער ?

מה זה נשירת שיער?
 
נשירת שיער הינה בעיה אסתטית, המתבטאת באובדן שערות הנושרות מקרקפת הראש בצורה חריגה מהרגיל. כיום הבעיה ניתנת לטיפול. נשירת שיער הינה בעיה זמנית שהטיפול בה פשוט יחסית. תופעת נשירת השיער מתרחשת אצל נשים וגברים כאחד.
 
נשירת שיער – מדוע?
כפי שהזכרנו מקודם, תופעת נשירת שיער חלה אצל כלל האוכלוסייה. הסיבה המרכזית לתופעת נשירת שיער בקרב גברים נובעת מגנטיקה ושינויים הורמונליים, נשירת שיער אצל נשים נובעת מסיבות רבות ומגוונות. קיימות מגוון סיבות לנשירת שיער בקרב נשים, ביניהן: פעילות לקויה או פעילות יתר בבלוטות התריס, סטרס ולחצים נפשיים, תופעות לוואי לתרופות, סיבות טראומטיות שהגוף עבר, כגון, ניתוח או מחלה קשה, תאונה וכדו'.. סיבות נוספות לתופעה, הינם: תזונה לקויה, עליה או ירידה דרסטית במשקל, דיאטות קיצוניות, הפסקת נטילת גלולות נגד הריון, נשירת שיער בזמן הריון או אחרי לידה, מתיחת או משיכת השיער לקוקו, שינויים הורמונאליים בגוף, החלקות שיער רבות, התעסקות עם השיער באופן מוגזם ועוד..
 
נשירת שיער - מתי זה קורה?
אצל גברים, תופעה זו מתחילה להתרחש באופן מצומצם יחסית בתחילת שנות ה-20. יותר מאוחר, בגיל 40 והלאה, תופעה זו מתרחבת ועוברת על אחד מכל שני גברים. באשר להתקרחות, הגילאים שבהם התופעה מתחילה אצל גברים הם בטווח 40-18. אצל נשים, נשירת שיער מתחילה בשנות הארבעים לחייהן.
 
נשירת שיער – היקף התופעה
תופעת נשירת השיער קיימת אצל אחוז גדול מהאוכלוסייה, וישנם אנשים רבים המתלוננים על תופעה זו אשר ממנה הם סובלים. עצם הידיעה הזו עלולה להוריד לכם קצת מהמצב רוח ועלולה לגרום לחששות לגבי עתיד שיערכם. אך אל חשש! קיים פתרון חדשני ומקיף למניעה וטיפול בנשירת שיער.

 
נשירת שיער – כל הסיבות לתופעה


סיבות גנטיות – הסיבה העיקרית לתופעת הנשירת שיער נגרמת מסיבות גנטיות. אנשים עם נטייה גנטית להתקרחות סובלים מרגישות להורמון DHT. הרגישות מתבטאת בכך שכאשר ה־DHT נקלט בזקיקי השיער הוא גורם ככל הנראה בשל תגובה אוטואימונית , להרס הדרגתי שלהם.
תזונה לקויה - תזונה לקויה החסרה חלק מאבות המזון הבסיסיים אשר כוללים בתוכם מגוון רחב וחיוני של וויטמינים כאלה או אחרים החשובים לגוף ולקיומו, או דיאטה חריפה, עלולים לגרום לזירוז או החרפה של תופעת נשירת שיער.
סיבות נפשיות – מצבים שונים של לחץ, סטרס או חרדה עלולים לזרז תהליכים של נשירת שיער והתקרחות. קשיים כלכליים, עומס ומתח בעבודה, בעיות משפחתיות, טראומה ומצבים נפשיים קשים נוספים משפיעים לרעה על המצב.


טיפים שיעזרו לך למנוע נשירת שיער וטיפול אחד טבעי שימנע את נשירת השיער לצמיתות ולהצמחתו מחדש

 
תזונה נכונה -  כאשר מדברים על תזונה נכונה, חשוב להבין שמדובר בדבר יקר ערך אשר אין לזלזל בו. מה שניתן לעשות לגבי תפריט התזונה היומי, הינו, תוספת של פירות וירקות רבים, המכילים שלל ויטמינים ומינרלים חיוניים לגוף, דוגמת אבץ, סיליקה וויטמינים מסיסים בשומן, אשר מועילים לבריאות השערה ואיזון ההזנה שלה.
יש לשים דגש על מזונות העשירים בוויטמינים חיוניים לגוף כגון, ויטמיני B12, ויטמין C ו-E וברזל. וויטמינים אלה ניתן למצוא כאמור בפירות וירקות שונים וכן במאכלי בשר וביצים.
 
שיטות טבעיות לטיפול ומניעה:

חשיפה לשמש – מומלץ להיחשף לשמש מידי יום לפרקי זמן קצרים על מנת לספוג לשיער את הויטמין D החיוני לנו. אך יש לשים לב שלא לשהות יותר מידי זמן ממה שצריך ואם כן, חשוב להשתמש בכיסוי ראש אשר יגן על השיער והקרקפת מפני החום.

שימוש בתרופות סבתא – ניתן למצוא ברחבי האינטרנט ידע רב וטיפים שימושיים לטיפול ומניעת נשירת שיער ע"י רקיחת תרופות סבתא הנמצאות בכול בית.

מצב נפשי - כפי שהוזכר מוקדם יותר במאמר, אחת הסיבות לתופעת נשירת השיער נובעת ממתחים ולחצים מיותרים הסובבים אותנו מידי יום ביומו. לכן, ניתן למנוע מתופעה זו להתרחב ולהתפשט ע"י הפחתת הלחץ והסטרס, בעזרת מדיטציות או תרגילי הרפיה ונשימה סדירים וכמו כן טיפול אלטרנטיבי ע"י יוגה או תרופות מותאמות למצבים אלה, כגון רסקיו או רגיעון.
 

שמים סוף לנשירת שיער ונהנים מתוצאות תוך 45 ימים בלבד!

נשירה או נשירת שיער (באנגלית, Hair shedding) היא בעיה אסתטית, בה כמות השערות הנושרות מקרקפת הראש באופן טבעי היא קצת מעל לנורמלי
(השערות ישובו לצמוח אחרי הנשירה). כיום הבעיה ניתנת לטיפול רפואי אלטרנטיבי.
 
סובלים מהתקרחות? כבר התחלתם לראות מפרצים? השיער שלכם נהיה דליל מחודש לחודש?
קודם כל תדע שאתה לא לבד.
70% מהגברים לפני גיל 50 סובלים מבעיה של התקרחות כזו או אחרת.

במידה ויש לך מפרצים או התקרחות צעירה יחסית (ולא קרחת של 20-30 שנה), תוכל גם לטפל בבעיה ולראות תוצאות יפות מאוד.
 הפתרון לבעיה של נשירת שיער היא IROLLER,  איי רולר הוא רולר מחטים אשר מתבסס על רפואה סינית עתיקת ימים ובעלת 95% הצלחה.
ערכת Iroller
התחייבות לתוצאות תוך 45 ימים!
 
סובלים מנשירה? המפרצים  מתחילים להתרחב? דלילות השיער מתרחבת מיום ליום? קודם כל תדע שאתה לא לבד והגיע הזמן להפסיק להיות סקפטי

70% מהגברים לפני גיל 50 סובלים מבעיה של התקרחות כזו או אחרת. במידה ויש לך מפרצים או 
התקרחות צעירה יחסית (ולא קרחת של 20-30 שנה), תוכל גם לטפל בעיה ולראות תוצאות יפות מאוד. 

הפתרון לבעיה של נשירת שיער היא IROLLER, רולר מחטים אשר מתבסס על שיטה סינית עתיקת ימים ובעלת 95% הצלחה.

כיצד זה עובד?

טיפוח הקרקפת עם הרולר בעצם משחרר מעצורים בנקיקים שאליהם מחוברת השיערה או אמורה לצמוח משם. טיפול עם הרולר פותח את
הדרכים על הקרקפת ומאפשר לרעלים להתנדף
ממנה בעוד שהמקום מתחדש לקראת צמיחה צעירה ורעננה.
להמשך המאמר...
עיסוי הקרקפת
עיסוי הקרקפת
עירור הקרקפת ע"י
רולר המחטים
הזרמת דם לזקיק
הזרמת דם לזקיק
השיער ע"י פעולת
סיבוב רולר המחטים 
החדרת תמציות ויטמינים
החדרת תמציות ויטמינים
טבעית דיכוי וחסימת
הורמון הDHT

יתרונות השימוש ב- IRoller וב- Dermalook

הרכיבים בספריי דרמלוק לעיון לחץ כאן 

 פריצת דרך מדעית
 שימוש עצמי קצר וקל
 הבטחת ביצועים
 תוצאות מהירות
 היעדר תופעות לוואי
 בטיחות
לכל שאלה, אנחנו כאן! חייג 03-716-17-16 או שלח טופס ​​​​​​​

לקוחות ממליצים

אז מה הלקוחות שלנו אומרים?
לפני ואחרי
לאחר 3 חודשי טיפול

"שלושה חודשים עם המכשיר ועם התרסיס
לטיפול בהתקרחות וכמעט נעלמו
לי המפרצים לחלוטין!..."
לפני ואחרי
לאחר 5 חודשי טיפול 

"אחרי שכמעט התייאשתי לאחר שימוש של שנה בתכשירים שונים לטיפול בנשירת שיער,
החלטתי לתת הזדמנות לרולר הזה, 
הגעתי לתוצאות תוך חודשיים..." 
לפני ואחרי
לאחר 6 חודשי טיפול

"לאחר חצי שנה של טיפול חזרתי 10 שנים
אחורה תודה לכם IROLLER"

מאמרים ומידע שימושי

נשירת שיער לנשים

נשירת שיער אצל נשים


על החשיבות של השיער בקרב בנות המין הנשי אין מקום להרחיב. המחלפות סביב ראשיהן עקרוניות ומרכזיות גם אם הן מהסוג שממש לא עסוקות בטיפוח המראה החיצוני שלהן, ובוודאי כאשר הן לא מפסיקות לעצב את הופעתן בכל דרך אפשרית. גילוי נשירת שיער אצל נשים או חס וחלילה מופיעים חורים במערך המלא שלו ממש עלולים לגרום להיסטריה. קרא עוד >>
הזרמת הדם לזקיק השיער

הזרמת הדם לזקיק השיער


לאחר שימוש של 15 דקות ברולר:  נקבוביות העור נפתחות, זרימת הדם מתחדשת וזה הזמן לשימוש בתרסיס הצמחים הטבעיים על הראש בנקודות ההתקרחות ולעסות עם האצבע בכדי לעורר את התחדשות השיער ולספק לקרקפת את החומרים שחסרים לה על מנת להצמיח את השיער שאבד. קרא עוד >>
התקרחות גברים

התקרחות גברית


היום מוצעים טיפולים רב גוניים בנשירת שיער
כמו שכולנו יודעים, המראה החיצוני שלנו הוא גורם מאוד חשוב בחיינו. גם אם מדובר באדם שלא עסוק כל חייו בהדבקת האופנות האחרונות, ברוב המקרים יהיה מודע לאופן שבו רואים אותו האחרים. גם הדימוי העצמי תלוי ברובו במראה שלנו ומתחזק ומתחלש בעקבות שינויים שחלים בהופעה שלנו. קרא עוד >>
 
תפריט דף הבית טלפון