הודעה לבעלי האתר

תקופת הניסיון הסתיימה, יש ליצור מנוי דרך ממשק ניהול האתר.
האתר נכנס לרשימת המחיקה ויימחק בקרוב
לחץ כאן אם אינך זוכר את כתובת ממשק ניהול האתר שלך.
שיער דליל - טיפול בנשירת שיער ושיער דליל | איי רולר

שיער דליל -טיפול בנשירת שיער ושיער דליל

לא רק תרופות פולשניות -

 

כאשר שיער דליל הופך מן הסתם לאורח חיים שאיתו צריך לחיות, כדאי להתחיל לפעול על פי שיטות אלטרנטיביות. דרכים אלה מתייחסות בדרך כלל לקרקפת כאל אמצעי חיצוני לגוף כולו. אם על הראש יש שיער דליל כנראה הדבר נובע מחולשה באזורים אחרים בגוף ויש לטפלם כמקשה אחת

 

שיער דליל ניתן לשיפור ולשינוי

שיער דליל מקובל בהרבה מאוד תרבויות, כמו למשל כל העמים הצפוניים שניחנו במעט שיער דקיק. לעומתם עמי אפריקה למשל הם בדרך כלל עתירי שיער מתולתל וקשיח. כך או כך אדם שבאופן לא טבעי פתאום מסתכל במראה ומגלה שכמויות השיער שעל ראשו פחתו, נלחץ מהמצב. הסיבות לדאגה גדולות וקשורות גם לאפשרות שאותו שיער דליל רומז על בעיה גופנית אחרת.

אבל עיקר ההפתעה נובעת מהמראה המשתנה בעקבות השינויים בשיער. אין מה לעשות – המסגרת התסרוקתית שלנו קובעת את המראה הכללי ואת הרושם שאנו עושים מהפגישה הראשונה ועד לאין-ספור כאלה. בכולן הלוק הכללי שלנו נוצר מהמון פרטים כמו סגנון לבוש, דרך התבטאות, ריחות וכו' אבל גם ובעיקר השיער המעניק את המראה המושלם.

מרגע שאנחנו מזהים על ראשינו שיער דליל, שינויים בכמות המחלפות שעל ראשינו ומראה בעייתי כללי על הקרקפת, מתחילך המרוץ אחר מציאת פתרונות לבעיה. גם נשים וגם גברים סובלים ממנה במידה דומה, והפתרונות אכן דומים – מכיסוי המקום בעזרת חלקי פיאות וקונסילרים מטשטשים ועד כדורים שבאים לפתור איבחון קצת יותר קשה כמו תקלות הורמונליות.

 

דיאטה צמחונית בעיקר, גדושה בשמנים ובצמחים המחזקים את הריאות, את הכליות ואיברים פנימיים נוספים, יועילו בסופו של דבר גם לשיער שלנו. שימוש במסרק איי רולר בתוספת תמצית ריפוי סיניים עשויים לשפר את המצב על ידי אותו רעיון: עיסוי באמצעות פטישונים קטנים בכל האזור המוגבל, הזרמת דם חדש וצעיר וריענון המקום .

 


 

 
תפריט דף הבית טלפון