הודעה לבעלי האתר

תקופת הניסיון הסתיימה, יש ליצור מנוי דרך ממשק ניהול האתר.
האתר נכנס לרשימת המחיקה ויימחק בקרוב
לחץ כאן אם אינך זוכר את כתובת ממשק ניהול האתר שלך.
ספריי דרמלוק | איי רולר טיפול מהפכני בנשירת שיער

ספריי דרמלוק

סגולות המוצרים הטבעיים בספריי דרמלוק
Dermalook


סט 3 בקבוקי ספריי לטיפול בנשירת שיער


 

תמצית דקל המסורתמצית דקל המסור (סופלמנטו)
.Serenoarepens Ext

דקל ננסי הוא צמח הגדל באמריקה ושייך למשפחת הדקלים. הוא יכול להגיע עד לגובה של 4 מטרים ובעבר, האינדיאנים בארה"ב נהגו להשתמש במיצויים שונים של הצמח, כדי לטפל באין אונות וכדי להגביר את החשק המיני.

מחקרים הוכיחו כי תמצית מפירותיו של הדקל הננסי מכילה בתוכה חומרים שמדכאים את פעילות שני האנזימים מסוג 5-אלפא-רדוקטאז, ובכך הצמח הנ"ל יכול לשמש כטיפול להגדלה של בלוטת הערמונית וגם נגד נשירת שיער ,מכיוון שהוא מונע את היצירה של DHT שהוא הגורם לשתי התופעות.
  


תמצית פרי השרעולתמצית פרי השרעול
.Cullen corylifolium Ext

 כבר לפני אלפי שנים זיהו החכמים הסינים את תמצית פרי השרעול כבעל פוטנציאל רפואי עצום. פרי השרעול מכיל חומר הקרוי "פסורלן". הפסורלן גורם לעור לייצר מלנין (Melanin) הנחשב כיעיל בעיקר לטיפול בהתקרחות ונשירת שיער. 

תמצית רימניהתמצית רימניה
 .Rehmanniaglutinosa Ext

צמח הרימניה נחשב לאחד הצמחים הנפוצים והמקובלים ביותר ברפואה הסינית העתיקה שכן הצמח משמש לטיפול במגוון מחלות ומצבים רפואיים. הצמח עשיר בחומרים נוגדי חמצון, גליקוצידים וכוהלים אשר הרפואה הסינית מצאה כיעילים במלחמה בנשירת שיער, מניעת התקרחות ומעודד צמיחה מחודשת של שיער.

הרימניה מכיל 16 חומצות אמינו שונות וכמות גבוהה של ארגינין וכן מינרלים רבים לרבות אשלגן, ברזל, מגנזיום, נחושת , מנגו , ואבץ.

 


תמצית רוזמרין רפואי
תמצית רוזמרין רפואי
.Rosmarinus officinalis Ext

מלבד התרומות הקולינאריות של צמח הרוזמרין לעולם הגסטרונומיה, לרוזמרין יש גם תכונות רפואיות רבות והוא עשיר בחומצה קרנוסולית ובחומצה קרנוסיט שהם נוגדי חמצון יעילים. בנוסף, צמח הרוזמרין מכיל חומרים אשר נחשבים כתורמים להגברת קצב מחזור הדם במקום הטיפול עליו שמים את תמצית הרוזמרין הרפואי. מכיוון שנשירת שיער והתקרחות מקורם גם בהיחלשות מחזור הדם בקרקפת, לרוזמרין מיוחסות השפעות חיוביות על מניעת ההתקרחות ונשירת השיער רוזמרין עשיר בויטמין B1, B3 וויטמין C ומכיל סידן, אשלגן,מגנזיום, זרחן ואבץ. כמו כן, הרוזמרין מכיל תרכובות פלבונואידיות ותרכובות איזופרנואידיות רבות.


 

תמצית ארכובית (פוליגנום) תמצית ארכובית (פוליגנום) 
.Polygonum aviculare Ext

מקור צמח הארכובית בסין וגם הוא נחשב לצמח נפוץ לשימוש ברפואה הסינית. הארכובית משפרת תפקודי כליות, משפרת את יעילות זרימת הדם ואיכות מחזור הדם בגוף.
הארכובית עשירה מאד בויטמין B1, B2 ו-ויטמין C. וכן מכיל מינרלים רבים לרבות סידן, מגנזיום, אשלגן, זרחן, סלניום, אבץ, כרום, מנגן וצורן.
 

תמצית אמלה (אמבליקה)תמצית אמלה (אמבליקה)
.Phyllanthus emblica Ext

האמלה מגיעה אלינו מהודו ומופקת מעץ הגוסברי (Gooseberry). תמצית האמלה נחשבת לחומר המחזק את שורשי השיער ומביאה לשיפור עמידות זקיקי השיער ושורשי השיער בקרקפת. בנוסף, תמצית האמלה משמשת גם לטיפול בקרקפת יבשה ומגרדת. האמלה עשיר בניאצין, ריבופלבין, תיאמין, וחומצה אסרובית ומכיל סידן, אשלגן, מגנזיום, זרחן, גופרית, ברזל, סלניום ומינרלים נוספים.
  


 
 
תפריט דף הבית טלפון