הודעה לבעלי האתר

תקופת הניסיון הסתיימה, יש ליצור מנוי דרך ממשק ניהול האתר.
האתר נכנס לרשימת המחיקה ויימחק בקרוב
לחץ כאן אם אינך זוכר את כתובת ממשק ניהול האתר שלך.
כיצד זה עובד | איי רולר טיפול מהפכני בנשירת שיער

כיצד זה עובד

 

IRoller הפטנט העולמי להתגברות על בעיות נשירת שיער

 

איך זה עובד ?

 

טיפוח הקרקפת עם הרולר בעצם משחרר מעצורים בנקיקים שאליהם מחוברת השיערה או אמורה לצמוח משם. טיפול עם הרולר פותח את הדרכים על הקרקפת ומאפשר לרעלים להתנדף ממנה בעוד שהמקום מתחדש לקראת צמיחה צעירה ורעננה. 

הדרכים הנקיות והחדשות הם קרקע נוחה ביותר לטובת אמפולות עם חומרים שמעודדים צמיחת שיער. העיסוי של ה"רולר" מכשיר את הקרקע להחדרת חומרים טבעיים, אשר מסייעים בפתרון הבעיה. המכשיר מקדם את מה שהסינים מכנים ה-צ'י, שהוא כוח החיות . המכשיר, מזרז את הזרמת הדם למקום, משפר את מראה העור, מטפל בנשירת שיער ואף במחלות עור אחרות.
 
טיפול בנשירת שיער לאחר שימוש של 15 דקות ברולר:  נקבוביות העור נפתחות, זרימת הדם מתחדשת וזה הזמן לשימוש בתרסיס הצמחים הטבעיים על הראש בנקודות ההתקרחות ולעסות עם האצבע בכדי לעורר את התחדשות השיער ולספק לקרקפת את החומרים שחסרים לה על מנת להצמיח את השיער שאבד.
 
השימוש במכשיר הוא במינון של 15 דקות רצופות כל 48 שעות במשך השבועות הראשונים. לאחר מכן (כאשר מתחילים לראות תוצאות) אפשר לרדת ל-3 פעמיים בשבוע ואז לפעמיים בשבוע עד שמגיעים לפעם בשבוע.
חשוב לעבוד על ראש נקי ולהתמיד בטיפול לפי לוח הזמנים שקבעתם.

 

לפני ואחרי

אחרי                   לפני

 

הוראות שימוש ברולר

מסרקים את הראש בעזרת רולר המחטים כאשר יש לחזור על הפעולה כ-15 דקות , אין צורך ללחוץ חזק על הרולר הוא עושה אותה פעולה תוך כדי סירוק עדין על מנת לצור חריצים קטנים להטמעת ספריי הצמחים בקרקפת ,לאחר מכן יש לקחת את ספריי תמצית הצמחים הטבעי ולהתיז אותו על הקרקפת תוך כדי עיסוי הקרקפת והחדרת החומרים הטבעיים מעודדי הצמיחה שהספריי מכיל .
 

*חשוב להשתמש בטיפול רק כאשר הקרקפת נקיה .

*לקבלת תוצאות טובות מומלץ להשתמש בשמפו ללא כימיקלים המכיל חומרים טבעיים כגון שמפו סרקל .

 

בואו לגלות את השיטה המצליחה בעולם לטיפול בנשירת שיער
והצטרפו גם אתם לאלפי לקוחות מרוצים ברחבי הארץ ובעולם
 


ערכה לטיפול בנשירת שיער Iroller

 לרכישה לחצו כאן 

 
 
תפריט דף הבית טלפון