הודעה לבעלי האתר

תקופת הניסיון הסתיימה, יש ליצור מנוי דרך ממשק ניהול האתר.
האתר נכנס לרשימת המחיקה ויימחק בקרוב
לחץ כאן אם אינך זוכר את כתובת ממשק ניהול האתר שלך.
טיפים לשימוש | איי רולר הפתרון לנשירת שיער כבר כאן !

טיפים לשימוש

 

איך משתמשים ב-IRoller? כמה טיפים מועילים


עם הגילוי של המפרצים הגדלים על הקרקפת או החורים הגדולים במרכזי השיער, רצוי להתחיל מיד בשיפור חולשתו של האזור הנגוע. השימוש במסרק המיוחד ה-IRoller, עושה את הפעולה הכל כך חשובה והיא לעודד את האזורים החלשים לחזור ולפעול בקצב מוגבר.

השימוש המומלץ במכשיר מתחיל בסירוק בכל יומיים לחילופין, כלומר כל 48 שעות. הסירוק צריך להיות חזק אך לא אגרסיבי. גרימה לפצעים לא תועיל, ויש לנסות להימנע מכך. עם זאת אין להיבהל מפגיעה פה ושם ויצירת כתם דם קטן. בתום שלושה שבועות, כשמזהים עצירת ההתקרחות, יש להוריד בהדרגה את מינון השימוש במכשיר לשלוש פעמים בשבוע, לאחר מכן לפעמיים בשבוע עד שמגיעים לפעם בשבוע.

 

למה כדאי לשים לב ?


לפני העיסוי שנעשה על ידי ה-IRoller יש לדאוג לעור ושיער נקי מאוד מכל שומן ולכלוך באזור כולו. בתום פעולת הסירוק מתקבלת תחושת נימול באזור המטופל, אחדים מתארים זאת כנמלים קטנות רבות הצועדות במקום. זהו סימן שהדם מתחדש והזרימה שלו מעצימה את פתיחת הנקבוביות וההבראה של המקום.
מומלץ לאחר השימוש ב-IRoller להשתמש ב-Dermalook או במינוקסי (Minoxidil) שעשוי להגדיל את הטבת המצב. מדובר בחומר שאמור להרחיב את היקף העורקים וכלי הדם האחרים באזור ולספק את חומר ה-DHT שחסר בראש, מה שעשוי לשפר מאוד את הסיכוי לצמיחה מחודשת של השיער המידלדל.
 

מה כדאי בנוסף ל-IRoller?

כפי שנאמר קודם לכן, במקביל  לשימוש רצוף עם ה-IRoller מומלץ מאוד לצרף אליו תוספת של שימוש בתרסיס צמחים טבעי שמעודד גם פעילות במקום החלש, ה-Dermalook הוא פורמולה המורכבת מחומרים טבעיים ומתמציות רבות ועושה פלאים:
 

  • ·       מזינה ומרעננת

  • ·       מייצבת

  • ·       משפרת את מצב העצמות

  • ·       מטפחת ומשפרת גם פעילות של אברים פנימיים כמו הכליות


ההקפדה על דרך החיים הכוללת את כל ההמלצות האלה מבטיח שיפור גדול במצב השיער והקרקפת. הרפואה הסינית מוכיחה שטיפול זה מפסיק עד לחלוטין את ההתקרחות ועשוי להשפיע לטובה על מצבים פיסיים, רגשיים ומנטליים של גוף האדם.

את המחטים יש לטבול מדי פעם בכוהל בכדי לחטא אותן ועל מנת להשתמש במכשיר כאשר הוא נקי וטוב לשימוש. ספריי ה-Dermalook יספיק לכם לשימוש של חודש וחצי, כאשר תוכלו להשתמש גם במינוקסי 5% בשביל לקבל את אותו אפקט.

בהצלחה.
 
ערכה לטיפול בנשירת שיער Iroller


חזרה לדף הבית
נשירת שיער

 
תפריט דף הבית טלפון