הודעה לבעלי האתר

תקופת הניסיון הסתיימה, יש ליצור מנוי דרך ממשק ניהול האתר.
האתר נכנס לרשימת המחיקה ויימחק בקרוב
לחץ כאן אם אינך זוכר את כתובת ממשק ניהול האתר שלך.
נשירת שיער נשים - טיפול בנשירת שיער אצל נשים | איי רולר

נשירת שיער נשים

נשירת שיער נשים הינו סיפור אחר לגמרי

על החשיבות של השיער בקרב בנות המין הנשי אין מקום להרחיב. המחלפות סביב ראשיהן עקרוניות ומרכזיות גם אם הן מהסוג שממש לא עסוקות בטיפוח המראה החיצוני שלהן, ובוודאי כאשר הן לא מפסיקות לעצב את הופעתן בכל דרך אפשרית. גילוי נשירת שיער אצל נשים או חס וחלילה מופיעים חורים במערך המלא שלו ממש עלולים לגרום להיסטריה.

התקרחות נשית חייבת להיות מטופלת בזהירות ובאחריות, גם בגלל שהיא באמת קשורה לתפיסת העולם ולביטחון האישי של כל אחת ואחת, וגם משום שהיא עלולה להצביע על בעיה אחרת לגמרי שגורמת לאותה חולשה בקרקפת. הסיבות לכך רבות, עוד לפני שאנו מגיעים למעטות ששיערן נפגע בשל גילן המופלג או בגלל ההיסטוריה המשפחתית.

נשים עלולות לגלות שיערות רבות, רבות מידי, מידי בוקר על המיטה אם הן בתקופה קשה של מתח ושינויים. הן עשויות להיחשף לחולשת השיער אם הן בתקופת היריון או בניסיון כסאחיסטי להשיל כמה קילוגרמים מיותרים. התקרחות נשית עתידה להקדים חשיפה של מחלה קשה או אפילו חולשה של אברים פנימיים. 

 

אז מה עושים? טיפול בנשירת שיער אצל נשים

במקרים רבים, התגובה לגילוי רק מגבירה את המצב. כך למשל אם התקרחות נשית נוצרת מלחץ נפשי היא עלולה להגדיל את הסטרס ואיתו את החולשה בקרקפת וחוזר חלילה. רבות רצות אל הספר ויחד איתו הם מסתירים בעזרת מברשת ומייבש שיער את הפגמים, מה שממשיך את הפגיעה בשיער. במקום כל אלה חשוב ביותר לאפיין את הבעיה שמעוררת את אותה נשירת שיער אצל נשים.

הרבה תפישות מגבשות את הסיבות לבעיה ומציעות דרכים לפתרון התקרחות נשית. יש רופאי עור שיציידו בהורמונים החסרים בגוף, רופאי משפחה ישנו אולי כדורים כרוניים בשימוש שוטף. אך ישנו טיפול טבעי להתגברות על בעיית נשירת שיער אצל נשים- השיטה הסינית המחזקת את כל הגוף והאזורים החלשים בו, יחד עם "איי רולר" וחומרים טבעיים " dermalook "  המשתלבים בעיסוי הקרקפת העשוי להצמיח טובות, תרתי משמע.  


נשירת שיער נשים תרופות סבתא
טיפול בנשירת שיער בקרב נשים באמצעות תרופות סבתא, הינו טיפול יעיל ונוח. לאחר שהבנתם את הסיבות והגורמים לתופעה, תוכלו להשתמש בתרופות סבתא מומלצות לטיפול בבעיית נשירת שיער, באמצעים אשר זמינים בכול בית ובית וניתן להשתמש בהם בקלות ובמהירות.


נשירת שיער נשים סיבות
נשירת שיער בקרב נשים נגרמת מסיבות רבות ומגוונות, ביניהם:

מחסור בוויטמינים - אשר גורר את הגוף לאבד את חוזק ובריאות השערה, ובהמשך נגרמת תופעת הנשירה.
דיאטות קיצוניות - דיאטות דרסטיות ופתאומיות אשר מכניסות את הגוף למין שוק ובעקבות כך השיער נושר.
תפקוד לקוי של בלוטת התריס - בעיות שונות בתפקוד מובילות לנשירת שיער אצל נשים, דבר אשר ניתן לעקוב אחריו בבדיקת דם פשוטה.

כמו כן קיימות סיבות רבות ואחרות אשר גורמות לנשירת שיער בקרב נשים, כגון, סטרס ולחצים נפשיים, גנטיקה ואף נטילת תרופות מסוימות וגם לעתים אחרי תקופת הריון ולידה. סיבות אלו אשר נמנו כאן גורמות לנשירת שיער אצל נשים צעירות ואף לנשירת שיער אצל נשים מבוגרות.



פתרונות לנשירת שיער אצל נשים
כאשר מעוניינים לטפל בבעיית נשירת שיער, חשוב לתפוס את זה בזמן, מאחר ונשירת שיער פשוטה עלולה להפוך לנשירת שיער מסיבית.. דבר אשר יגרום צער ודאגה רבה ובהחלט ניתן להימנע מתופעה מביכה זו. הטיפול הנכון ביותר בנשירת שיער, הינו טיפול מניעתי, אשר מתבטא בשינוי הרגלי התזונה שלכם לתזונה בריאה יותר, צריכת וויטמינים ומינרלים חיוניים לגוף, כגון, ויטמיני B ו-B12, אבץ וברזל, שתיה מרובה יותר של מים מאשר משקאות מתוקים וכן הימנעות ממצבי לחץ קיצוניים. טיפול בנשירת שיער חמורה מחייב שיקום הקרקפת לרמה של שורש השיערה ע"י טיפול במחטים ובשמפו ייעודי ומיוחד אשר ניתן לרכוש אצלנו באתר. כאשר שמים לב לבעיה בגיל צעיר ומטפלים בה כמו שצריך, ניתן להימנע ממצב של נשירת שיער אצל נשים בגיל המעבר, דבר אשר הופך להיות חמור יותר מבעבר.

 

 

בואי לגלות את השיטה המצליחה בעולם לטיפול בנשירת שיער אצל נשים

והצטרפי גם את לאלפי לקוחות מרוצים ברחבי הארץ ובעולם
 

ערכה לטיפול בנשירת שיער Iroller

 לרכישה לחצו כאן 

 
 
תפריט דף הבית טלפון