הודעה לבעלי האתר

תקופת הניסיון הסתיימה, יש ליצור מנוי דרך ממשק ניהול האתר.
האתר נכנס לרשימת המחיקה ויימחק בקרוב
לחץ כאן אם אינך זוכר את כתובת ממשק ניהול האתר שלך.
אובדן שיער

אובדן שיער

 

אפשר להתגבר גם אחרת על נשירת שיער

בשוק אינספור חומרים טבעיים שמסייעים במידה זו או אחרת וכן תוספי מזון המיועדים לכך. גם דיאטה מדויקת של מזונות וצמחי מרפא עשויים לחזק מערכות חלשות ובאופן כזה לטפל בעקיפין או ישירות בהתקרחות המדאיגה. הרפואה הסינית מאוד מדגישה את האלמנטים הללו בטיפול שלה. 

ויש אפשרות לשלב את כל המערך האלטרנטיבי כדי לפתור בעיות של אובדן שיער. השיטה הסינית מציעה שימוש מקביל בדיקור, אותה אוקופונטורה שנעשית בידי מומחה, צמחי מרפא שיחזקו אברים פנימיים בגוף הקשורים לתופעת ההתקרחות. עם ריפויים יתחזק גם המצב על הראש.

בנוסף נעזרת הרפואה הסינית בפטנט עתיק יומין שרק השתכלל עם הזמן, האיי רולר הוא שכלול של כמה שיטות סיניות יעילות. סירוק באמצעותו, מפעיל עשרות זיזים שמעסים את הקרקפת הפגועה, משפרים את זרימת הדם גם בפנים ומיטיבים עם כל האזור, עד לשיפור המראה הכללי והביטחון העצמי. מעולם לא היה אובדן שיער כה פשוט לטיפול.


ערכה Iroller
 

נשירת שיער היא לא סוף העולם - כאשר מטפלים 

המראה החיצוני הרי חשוב לכל אחד, משבט נידח בדרום ועד לחברה המודרנית בצפון – כולנו רוצים למצוא חן ולהיות ייצוגיים. לשיער ראשינו יש כידוע חלק נכבד ומשמעותי בקביעת ההופעה שלנו ולכן הוא כל כך חשוב ומטופח בכל הזדמנות. פגיעה בעושרו של השיער, בכמות שלו ובצבעו מריצים אותנו מייד אל המראה, אל הספר, אל חנויות הקוסמטיקה ולבסוף גם אל רופא העור – הכל בתקווה לשפר את המראה הכללי שלו.

לפתרון אובדן שיער או נשירת שיער יש מספר פתרונות מוכרים וכאלה שפחות מוכרים. כמובן שנמשכת ומתפתחת תעשיית הפאות, המעניקה אפשרות להסתיר זמנית או באופן קבוע, על ידי הדבקה, את הדלדול או ההתקרחות. הרפואה הקונוונציונלית מציעה מספר תרופות שבדרך כלל נלקחות ככדורים, רק, כמובן, אחרי אבחון מדוקדק של הסיבה לתופעה.


 

 

חזרה לדף הבית 
נשירת שיער

 
תפריט דף הבית טלפון